Głos HBO, Radia ZET i Polsat News – Daniel Kondraciuk

Głos HBO, Radia ZET i Polsat News – Daniel Kondraciuk

Jak z asystenta i reportera został lektorem największych marek i stacji telewizyjnych w Polsce i na świecie? Jak żyje i pracuje na co dzień? Czy według niego lektor to artysta, czy rzemieślnik? Gościem mojego „Podcastu z lektorem” był Daniel Kondraciuk – lektor filmowy, radiowy i telewizyjny, dziennikarz, podcaster, twórca internetowy, trener wystąpień publicznych, założyciel IARO – Internetowej Akademii Rozwoju Osobistego.

Wiele osób zastanawia się kim są głosy, które słyszą na co dzień w radiu, internecie i telewizji. Jednym z takich znanych głosów jest Daniel Kondraciuk. To wyjątkowa postać na scenie polskiego lektorstwa i internetu. Łączy on w sobie kompetencje nie tylko lektorskie i dziennikarskie, ale również – w pozytywnym znaczeniu tego słowa – coachingowe. Dan to trener wystąpień publicznych i mentor fachu radiowego.

Nie czuję żadnego wypalenia zawodowego, ponieważ tej przygody, którą uprawiam, nie traktuję jako zawodu. To jest przygoda mojego życia, a przygoda mojego życia jest zawsze ekscytująca. Z takim podejściem uśmiecham się zawsze do każdej sytuacji związanej z nagrywaniem. – mówi Daniel

Niezależnie od tego czy jesteś początkującym, czy doświadczonym lektorem, dziennikarzem, prezenterem lub osobą pracującą lub zamierzającą pracować w mediach – ta rozmowa na pewno dostarczy Ci dużą dawkę wiedzy i inspiracji. Serdecznie zapraszam Cię do jej wysłuchania na Twojej ulubionej aplikacji podcastowej!

Podcast z lektorem – Odc. 2 Daniel Kondraciuk

To już 2. odcinek mojego autorskiego „Podcastu z lektorem”, który wystartował w kwietniu 2023! W założeniu jest to program w formule wywiadów z zaproszonymi gośćmi, którzy pracują na co dzień w branży audio, filmu i mediów. Odcinki podcastu publikowane są na SpotifyApple PodcastGoogle Podcast oraz na YouTube. Jeśli spodoba Ci się ten odcinek i chcesz otrzymywać powiadomienia o pojawieniu się kolejnych – zaobserwuj program na swojej ulubionej platformie. Będę Ci bardzo wdzięczny, jeśli wystawisz pozytywną ocenę!

Zobacz także: Rozmowa z Dominikiem Bodzkiem, właścicielem studia nagraniowego w Krakowie

Lektor do Twojego filmu i reklamy

Poszukujesz lektora do swojego projektu? Zapraszam Cię do przejrzenia mojego portfolio oraz demówek. Jesteś zainteresowany współpracą? Porozmawiajmy o Twoim projekcie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *